Нові підходи у справі реабілітації ветеранів АТО

Дата: 07.10.2016 Переглядів: 84

Саме сьогодні, 7 жовтня, в сесійній залі Львівської обласної ради проходить Конференція щодо обговорення створення крайових центрів реабілітації для учасників АТО.

Розпочав зустріч голова області Олег Синютка, зазначивши про існування проблематики адаптації учасників бойових дій до мирного життя та акцентував, що лише синергія всього суспільства дасть позитивний сумарний ефект в соціальній адаптації, духовному відродженні, психологічній реабілітації, і звісно, в реалізації воїнів в суспільному житті як індивідів.

– Але основним завданням у створенні центрів, – сказав О. Синютка, – є розробка фахівцями правильних методик, та все ж, враховуючи індивідуальний підхід. Також, невід’ємним етапом при створенні крайових центрів звісно залишається фінансування.

На Конференцію приїхав перший заступник Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Ігор Мальцев, який поінформував присутніх про державні програми, які реалізуються Службою, зокрема, говорив про недосконалість програм з психологічної реабілітації та санаторно-курортного лікування, однак підтвердив, що саме учасники АТО у 2017 році на місцях будуть обирати собі заклади для відпочинку.Також, зазначив про рішення щодо створення Національного центру підтримки всіх потребуючих.

В області планується створення 4 крайових центрів: в Стрию, в Червонограді (Соснівка), в Новояворівську та Бродах (Підкамінь).