Одеська Військова академія проводить захід на честь загиблого в АТО офіцера – земляка!

Дата: 12.06.2019 Переглядів: 128

17 червня 2019 року в період з 10:00 до 13:00 на «Трасі здоров’я» курсанти факультету підготовки спеціалістів ДШВ Військової академії (м. Одеса) проведуть спортивний забіг з демонстрацією елементів військової специфіки  на честь та пам’ять про загиблого 8 грудня 2017 року в районі проведення АТО випускника вишу лейтенанта Федіра Караконстантина.

Старт та фініш забігу – «Скалодром»; точка розвороту – початок «Траси здоров`я» (пляж «Ланжерон»). Кількість учасників забігу – 50 чоловік із числа курсантів, група підтримки 200 курсантів факультету уздовж маршруту забігу. Загальна протяжність маршруту біля 8 км.

Бажаючі одесити та гості міста можуть взяти участь у забігу та випробувати себе на міцність і витривалість.

Захід проводиться за сприяння Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної  операції.

Довідково. Указом Президента України № 42/2018 від 26 лютого 2018 року “За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкового виконання військового обов’язку”, лейтенант Караконстантин Федір Федорович нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).