Одеські добровольці запрошують до участі у заходах

Дата: 11.03.2019 Переглядів: 58

В четвер, 14 березня, в Одесі пройде низка урочистих заходів, присвячених Дню Українського добровольця.

До їх проведення долучився й Південний міжрегіональний сектор Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Вранці цього дня стартує автопробіг від пам’ятника Дюку на Приморському бульварі до місця спорудження майбутнього Меморіалу воїнам міста Одеси та області, які загинули в російсько-українській війні.

О 10:00 в сквері Небесної Сотні за участю керівництва області, ветеранів війни та громадськості відбудеться урочисте покладання вінків та квітів до меморіального каменю на місті спорудження Меморіалу воїнам міста Одеси та області.

Ввечері, в Одеській  обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Грушевського пройде презентація-дискусія «Здобутки і втрати війни». Контекстом розмови стане нове видання книжки «Жадання фронту» спогадів Марка Мельника, добровольця війни на Сході України. У книзі описаний шлях людини, яка, повернувшись із «заробітків» за кордоном, потрапила на розгортання подій Революції Гідності, а звідти – на справжню війну, де відбулись речі, що змінили свідомість і погляд на багато речей.