Одеса приймала Ігри Героїв війни «Сила нації»

Дата: 26.12.2017 Переглядів: 79

В Одесі на базі одного із спортивних клубів стадіону «Чорноморець» пройшли змагання ветеранів – учасників антитерористичної операції, які втратили функціональні можливості нижніх та верхніх кінцівок в ході ведення бойових дій у російсько-українській війні на сході України.

22 воїни АТО з різних куточків України взяли участь у показових змаганнях в рамках проекту Ігри Героїв війни «Сила Нації». Змагання відбулися за підтримки голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова та безпосередньої організації благодійним фондом «Сприяння територіальній безпеці – Сила єдності» і благодійної організації «Відкриваючи серце».

В програму Ігор входить демонстрація навиків у віджиманні від полу, підняття штанги, гирі та гантелей різної ваги, жимі штанги лежачи, вправ на прес та вправи на стаціонарному велосипеді.

«Хлопці, які захищали нашу країну – герої. Отримавши тяжкі поранення, вони не впали духом. Зараз вони демонструють нам, наскільки сильно можна любити життя. Вони займаються спортом і є прикладом для суспільства. Я давно не зустрічав таких світлих людей. Ви – сила нації! Ви – еліта нації!», – наголосив Максим Степанов. Він також повідомив про бажання провести змагання формату «Сила нації» в Одесі вже влітку наступного року.

Один із авторів проекту Вадим Довгорук, який має звання «Народний герой України» поінформував, що проект планують розвивати й надалі, залучаючи більше учасників. «Наші виступи спрямовані на те, щоб показати людям, що не слід акцентувати увагу на травмах, які хлопці отримали на війні, вони такі ж самі, як і інші, але можуть навіть більше. Наш проект існує більше року, ми вже відвідали чотири міста України. Плануємо влаштовувати виступи і надалі», – зазначив Вадим Довгорук.

В ході спілкування з головою Одеської ОДА Максимом Степановим завідувач Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Микола Сторожук проінформував керівника області про ряд важливих питань, які стосуються окремих інвалідів війни та учасників бойових дій.

Змагання пройшли в теплій дружній та щирій обстановці під гучні оплески присутніх, воїни-герої проявили у своїх підходах неабияку силу духу та стійку волю, продемонстрували оточуючим та побратимам, що необхідно вірити в себе, в Україну та незламну силу нації.

Нагадаємо, що Ігри Героїв війни «Сила Нації» вже відбулись в Києві, Маріуполі, Полтаві, Запорожжі.

Дивиться відеорепортаж з Ігор Героїв