Одеса зустріла потяг Єднання України

Дата: 22.12.2016 Переглядів: 96

21 грудня 2016 року, в рамках реалізації Програми Президента України по підтримці національного єднання України, до Одеси із столиці прибув святковий потяг Єднання «Труханівська Січ».

Цей агітаційний потяг курсує між столицею, південними та східними областями України. Пасажири цього потягу – волонтери, студенти, учні старших класів, активісти громадських організацій, військові та священики, які є представниками 11 областей України – подорожують по країні з метою пропагування національної єдності та української культури, вшанування Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів в ході проведення антитерористичної операції. Делегація потягу вже відвідала міста: Смілу, Дніпро, Запоріжжя, Волноваху, Маріуполь, Бердянськ, Генічеськ, Херсон та Миколаїв. Одеса в цьому році – кінцева зупинка перед поверненням потягу до столиці.

Після урочистої зустрічі на залізничному вокзалі «Одеса-Головна» делегація потягу передала одеситам Священний Віфлеємський вогонь, відвідала історичні та пам’ятні місця Одеси, разом з керівництвом області, міста та Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції поклала квіти до закладеного каменю, де буде споруджений пам’ятник загиблим воїнам-землякам в АТО, вшанували їх світлу пам’ять та разом із священнослужителями помолились за єдність країни. По завершенні заходу делегація потягу Єднання передала для дітей військовослужбовців, які загинули в зоні проведення АТО, запрошення та білети на новорічну ялинку в місті Києві.

Потім шановні гості відвідали багатоцільовий корабель  Військово-Морських Сил Збройних Сил України «Гетьман Сагайдачний», меморіал Невідомому матросові на Алеї Слави  та поспілкувались та обмінялись думками із студентами, курсантами, учнями різних навчальних закладів міста.

Дивиться відеорепортаж на 7 телеканалі