Один у полі не воїн

Дата: 22.11.2016 Переглядів: 84

20 листопада 2016 року у приміщенні Центру соціально-психологічної реабілітації м. Коростень,  який працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, відбулася чергова зустріч учасників АТО групи само- та взаємодопомоги «Гуртом легше», керівником якої є соціальний педагог Вікторія Обиход.

tvnee8nuibwПід час таких зустрічей учасники звичайно обмінюються важливою інформацією, надалі йде дружнє спілкування, потім –  вирішуються поставлені задачі.

Таким чином, питання щодо здійснення соціального супроводу та  забезпечення підтримкою побратимів, волонтерів, соціальних педагогів кожного з учасників АТО уважно обговорюється та приймається  відповідне рішення про невідкладну допомогу.

На даний час, захисники  спільно вирішують питання щодо отримання земельних ділянок в с. Полісся  Коростенського району та, заручившись взаємною підтримкою, досягти своєї мети. Це ще раз підтверджує той факт, що «один у полі не воїн», до речі, це – девіз групи .

Деякі з учасників групи виявили бажання пройти курси отримання посвідчення водія (категорії  В на С та категорії Д) в ДОСААФ м. Коростень. Там вже декілька років успішно працює програма безоплатного навчання майбутніх водіїв, серед яких сьогодні багато саме учасників АТО.

Наприкінці зустрічі групи «Гуртом легше» учасник бойових дій Олексій Лазаренко приємно порадував всіх присутніх солодощами.

Наші захисники не тільки мужні, сміливі та героїчні, вони ще й дуже чуттєві, добрі та справжні. Нам є ким пишатись і з кого брати приклад.

Всіх, хто ще не приєднався до групи само- та взаємодопомоги «Гуртом легше», чекають в ЦСПР м. Коростень (тел. (04142)2-23-66).

Передає фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Любов Паламарчук