Олександр Терещенко: Ветеранська література – це душа воїна, яка попросилась на папір

Дата: 15.05.2019 Переглядів: 72

Заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко записав відео-звернення до авторів військової літератури доєднатись до «Ветеранського намету» та читачів – прийти на ІХ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал».

Олександр і сам є ветераном та автором книги «Життя після 16:30», яка також буде представлена у «Ветеранському наметі» на «Книжковому Арсеналі».

«Війна – це стрес не тільки для тіла, а й для душі, це емоції: страх, любов, сміх. І приходить час, коли це все, навіть після повернення проситься на папір. Іноді це прийняття всього того, що з тобою відбулось, як, наприклад, в моєму випадку.

Зараз в нас близько 100 авторів, які відважились написати книгу. Але майже ніхто не має жодного поняття, як реалізувати цю книгу, як донести її до читача, адже ми не професіонали в цьому. Для нас видання книги – це вже сам по собі був певний стрес, такий собі ПТСР. Фестиваль у Мистецькому Арсеналі – це майданчик де можна спробувати познайомити тих, хто вже видав твір із аудиторією і, можливо, стати прикладом для тих, хто ще не написав книгу. Можливо, серед них є новий Хемінгуей і Ремарк, які поки що ходять і не розуміють, як це зробити і бояться, що їх не зрозуміють. Тому я хочу, аби Арсенал став хлопцям прикладом, можливістю реалізувати себе і можливістю подарувати країні і світу нових авторів, нові геніальні твори. Приходь на Арсенал з 22 по 26 травня», – з таким закликом звернувся заступник Міністра у справах ветеранів.

Інформація з сайту Мінветеранів.