Озброїти знаннями кожного захисника Вітчизни

Дата: 11.11.2016 Переглядів: 105

Таку ціль переслідували представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Закарпатській області, представляючи  10 листопада 2016 у прес-центрі Закарпатської облдержадміністрації разом із юристом громадської організації “Юридична Сотня” інформаційну брошуру “Пам’ятка учасникам АТО”.

1-6Про саму збірку, в якій у доступній формі викладена інформація щодо прав та державних гарантій у сфері соціального захисту, докладно розповіли фахівці Служби Іван Балашов і Сергій Кузнєв, юрист  ГО “Юридична Сотня” Борис Кондратюк та представник Української Гельсінської спілки з прав людини Юрій Опаленик.

Презентація Пам’ятки спрямована на покращання рівня поінформованості учасників АТО, членів їх сімей, військовослужбовців з питань прав, обов’язків, надання пільг.

p1630519У заході взяли участь активісти громадських об’єднань “Ужгородське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО”,  “Союз ветеранів АТО, волонтерів “Патріот” м. Виноградів, “Свалявська спілка учасників бойових дій на сході України”, “Захисники рідної вітчизни” м.Іршава, “Брегівська  спілка матерів та дружин учасників антитерористичної операції”, “Народна рада Мукачивщина”, а також представники головного територіального управління юстиції у Закарпатської області, центру допомоги учасникам АТО при Закарпатській ОДА,  Чопського прикордонного загону, ветерани АТО та регіональні засоби масової інформації.

Одним з перших, хто відгукнувся на заклик щодо допомоги у розповсюдженні брошури, став активіст Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану Ян Руснак, який презентував 200 примірників Пам’ятки для поширення  серед ветеранів АТО.

Присутні із зацікавленням вислухали інформацію і визнали актуальність і важливість такого видання.

Про хід презентації читайте на сайті Uzhgorod.net.ua  (фото)та відео на телеканалі “ТИСА-1”