Пам’ятаємо про Чорнобиль

Дата: 26.04.2017 Переглядів: 135

Більше 30 років відділяє нас від того страшного квітневого ранку, коли слово «Чорнобиль» рознеслося по всьому світові як передвісник людського болю й горя.

25 квітня в Соціально-психологічному центрі м. Славутич (що знаходиться у сфері управління Служби), напередодні відзначення річниці від дня аварії на ЧАЕС, учні 3 класів Славутицької cередньої школи № 3 зустрілись з учасником ліквідації наслідків аварії Клімпушем Олександром Івановичем. Олександр Іванович поділився спогадами про ті трагічні роки, коли всі сили цивільних та військових були кинуті на ліквідацію наслідків вибуху на ЧАЕС. Звернув  увагу дітей на те, що ціною власного життя та здоров’я ліквідаторів було зупинено аварію, яка загрожувала людству.

Після надзвичайно пізнавальної розповіді діти разом з ліквідатором аварії, класним керівником та фахівцем Соціально-психологічного центру відвідали пам’ятний знак на честь загиблих  під час вибуху на ЧАЕС. Вони поклали квіти до пам’ятника та вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

Єдине, що наша молодь може зараз віддати героям-ліквідаторам, які за покликом рідної землі вступали в палаючий реактор і самовіддано рятували людські життя, це – шана пам’яті. Вічна слава героям! І здоров’я тим ліквідаторам, які живуть і працюють в ім’я миру і життя людей!