Пам’яті Героя України Олега Міхнюка

Дата: 01.11.2016 Переглядів: 210

У м. Києві на базі Міжрегіонального центру профтехосвіти автомобільного транспорту та будівельної механізації  26-27 жовтня відбулися Всеукраїнські спортивні змагання зі стрільби, присвячені пам’яті загиблого учасника антитерористичної операції Героя України Олега Міхнюка.

3-2Захід  організований та проведений Громадською спілкою “Всеукраїнське громадське об’єднання родин загиблих та безвісти зниклих, учасників антитерористичної операції, ветеранів війни та активістів волонтерського руху “Крила 8 сотні” разом з представниками навчального закладу.

Юні стрільці змагалися за особисту та командну першість у стрільбі з пневматичної гвинтівки та пістолета.

64

27 жовтня на святковому заході, присвяченому Дню автомобіліста, відбулася церемонія нагородження переможців. Голова правління Громадської спілки “Крила 8 сотні” Ірина Міхнюк, дружина загиблого Героя України Олега Міхнюка, вручила нагороди переможцям змагань в особистих номінаціях та команді-переможниці.

12Громадська спілка “Крила 8 сотні” висловлює щиру вдячність директору Міжрегіонального центру профтехосвіти автомобільного транспорту та будівельної механізації Коваленку Віктору Михайловичу та викладачу “Захисту Вітчизни” Сиваченку Василю Володимировичу за сприяння та участь в проведенні заходу, а головне – за небайдужість до національно-патріотичного виховання молоді та збереження пам’яті Олега Міхнюка, який був випускником цього навчального закладу.

8