Перший заступник Голови Служби І. Мальцев прозвітував про роботу відомства у 2017 році

Дата: 22.02.2018 Переглядів: 204

22 лютого 2018 року у Національному інформаційному агентстві УКРІНФОРМ (вул.  Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ) о 14.00 відбувся публічний звіт першого заступника Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Ігоря Мальцева про діяльність органу влади у 2017 році.

У залі присутні заступник Голови Вячеслав Марченко, керівники структурних підрозділів Служби,  представники засобів масової інформації, громадських об’єднань ветеранів війни.

Під час звіту І. Мальцев охарактеризував роботу відомства впродовж минулого року по кожному з основних напрямків роботи Служби у сфері соціального захисту учасників АТО та ветеранів війни, навів інформацію щодо кількісних та якісних показників діяльності органу, поінформував про виконання державних програм.

Звіт супроводжувався слайдами.

Зокрема, очільник відомства зупинився на функціонуванні Єдиного реєстру учасників АТО, організації роботи щодо надання статусу учасників бойових дій та виплати одноразової грошової допомоги, координації роботи щодо забезпечення учасників АТО протезуванням, організації санаторно-курортного лікування учасників АТО, їх соціальної та професійної адаптації, психологічної реабілітації, забезпечення житлом, співпраці з всеукраїнськими громадськими організаціями та з інших питань.

Перший заступник наголосив, що на сьогодні до Єдиного реєстру внесені дані про понад         326 тис. учасників АТО. З метою розширення інформаційної бази реєстру Службою у 2017 р. розроблено низку нормативно-правових актів, результатом має стати внесення до реєстру даних про осіб з інвалідністю внаслідок війни, членів сім’ї загиблого, учасників війни, а також внесення інформації про потребу та забезпечення житлом, земельними ділянками, технічними засобами реабілітації, санаторно-курортним лікуванням, психологічною реабілітацією, соціальною та професійною адаптацією.

Наприкінці звіту, І. Мальцев звернув увагу на те, що суттєва увага приділяється інформаційній роботі, яка націлена на роз’яснення ветеранам війни та учасникам АТО  ключових положень  діючого законодавства щодо їх соціального захисту – шляхом поширення інформації через офіційний веб-сайт Служби, центральні та регіональні ЗМІ,  під час зустрічей з громадськістю, громадськими об’єднаннями ветеранів, проведення різних публічних заходів.

Завершаючи промову, він наголосив, що виклики сьогодення в питаннях соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей потребують якнайшвидшого реагування. У зв’язку із чим,  сьогодні є актуальним питання створення Міністерства ветеранів –  єдиного державного органу, який займався б питаннями соціального захисту всіх категорій ветеранів війни.

Відеотрансляцію звіту дивиться на сайті УКРІНФОРМУ.