Перший заступник Голови Служби Ігор Мальцев на прямому зв’язку з громадянами

Дата: 11.09.2018 Переглядів: 53

Сьогодні перший заступник Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Ігор Мальцев взяв участь у прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України.

Під час брифінгу для представників ЗМІ, який традиційно відбувається на початку заходу, Ігор Мальцев поінформував про основні результати діяльності Служби, найближчі кроки у сфері соціального захисту ветеранів війни.

Зокрема, докладно представлено інформацію про організацію роботи Єдиного реєстру учасників АТО та пропозиції Служби щодо його розширення, діяльності Міжвідомчої комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій та виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера і деяких інших категорій осіб. Керівник Служби ознайомив присутніх журналістів з принципом дії нового механізму щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням та психологічною реабілітації учасників АТО. Ігор Мальцев також розказав про нові проекти реабілітації за кордоном, які реалізуються Службою.

Надалі очільник Служби у прямому ефірі спілкувався з громадянами з різних областей та міст країни, яких хвилювали питання соціального захисту учасників АТО, самозайнятості воїнів, які повертаються до мирного життя, а також питання поліпшення матеріального становища пенсіонерів тощо.

Ігор Мальцев надав всім громадянам необхідні роз’яснення та консультації. Деякі проблемні питання від запитувачів були передані для оперативного вирішення керівникам структурних підрозділів Служби.