ПЕТ-ТЕРАПІЯ: додаткові можливості для учасників АТО

Дата: 06.11.2017 Переглядів: 113

Залучаючи сучасні популярні методи для реадаптації ветеранів АТО працівники Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, не оминули увагою можливість, що її запропонував Анімал парк – кожен атовець зі своєю дитиною може безкоштовно відвідати цей контактний зоопарк у Києві на території ВДНГ.

Тож нещодавно психологи ЦСПР організували для бійців Бородянського району та їхніх діток незабутній сеанс популярної нині терапії за допомогою тварин.

Усі ми живемо у непростий час, тож все частіше змушені звертати увагу на додаткові можливості, пільги, які здатні хоч трохи полегшити життя. У першу чергу, робимо акцент на основні, базові потреби, адже соціальний пакет пересічного українця досить скромний. Учасники АТО, наприклад, в основному знають про можливості, пов’язані з соціальними гарантіями: транспортом, охороною здоров’я, оздоровленням, земельними ділянками.

Однак не всім відомо, що для них існує чимало можливостей для покращення дозвілля, настрою, психоемоційного стану. Наразі емоції, що супроводжували наших бійців та їх дітей у контактному зоопарку, де вони спільно годували, гладили різноманітних пухнастих-пір’їстих-хвостатих, та настрій, із яким поверталися додому, –  свідчить про вагомість і нематеріальної сфери життя.

Особливо, коли йдеться про подолання певних психологічних труднощів, налагодження внутрішньо сімейних гармонійних стосунків. Окрім позитивних емоцій, учасники АТО мали можливість відпустити свої тривоги, відволіктись від буденних справ і поринути у такий знайомий ще з дитинства  вир яскравих емоцій від контакту з тваринами. Ось така вона проста, приємна, корисна і тепер більш доступна пет-терапія.

Центр і надалі буде використовувати всілякі додаткові можливості, які стануть корисними для наших захисників та їх сімей.