Підписано меморандум про співпрацю

Дата: 19.05.2015 Переглядів: 279

Сьогодні, 19 травня, між Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та громадською організацією “Життя без меж” підписано меморандум про співпрацю.

Від імені Служби меморандум підписав Голова Служби Артур Дерев’янко, від громадської організації “Життя без меж” – її керівник Алла Ромашко.

20150519_121547Підписання меморандуму стало підтвердженням доброї волі та розумінням відповідальності інститутів громадянського суспільства та державних органів влади перед тими, хто ціною свого життя відстоює суверенітет України.

Таким чином сторони меморандуму виявляють своє прагнення докладати зусиль щодо підвищення рівня соціальної та правової захищеності учасників антитерористичної операції, пошуку шляхів комплексного вирішення проблем постраждалих учасників антитерористичної операції, пошуку алгоритмів ефективної взаємодії у формуванні нового статусу і повернення поранених до мирного життя шляхом протезування та комплексного реабілітаційного супроводу, налагодження взаємодії державних органів влади та народної ініціативи, як з боку громадських, волонтерських організацій, так і бізнесових структур для ефективного відновлення життя постраждалих в антитерористичній операції.

Одним з важливих питань співпраці сторони вбачають удосконалення законодавства у сфері соціального захисту учасників антитерористичної операції.

Сторони вважають, що цей документ буде спрямовано на поліпшення співпраці державних органів влади з інститутами громадянського суспільства.

20150519_121624Підписавши меморандум, сторони закріпили свої наміри щодо спільного пошуку оптимальних і найефективніших шляхів для повернення до нормального життя учасників антитерористичної операції, їх соціальної та професійної адаптації, фізичної та психологічної реабілітації.