Підсумки конкурсу фотографій «Мій тато герой – захистимо Україну разом!» на Миколаївщині

Дата: 30.05.2018 Переглядів: 196

У Миколаєві завершився конкурс фотографій серед дітей учасників антитерористичної операції “Мій тато герой — захистимо Україну разом”.

Конкурс проведено Першим миколаївським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у партнерстві з всеукраїнською благодійною організацією «Ініціатива ради життя», громадською організацією «Миколаївська міська організація інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій», за підтримки Миколаївського відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу», соціального партнера Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО – громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО «Українці-Разом» та Центральної бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького ЦБС для дорослих м. Миколаєва.

Конкурс проводився за наступними номінаціями:

Дошкільна група «РАЗОМ: дитина-родина» (діти, віком від 2 до 6 років – вихованців дошкільних навчальних закладів).

Молодша група (діти, віком від 6 до 10 років – учні загальноосвітніх навчальних закладів з 1 по 5 класи).

Середня група (діти, віком від 11 до 14 років – учні загальноосвітніх навчальних закладів з 5 по 8 класи).

Старша група (діти, віком від 15 до 18 років (учні загальноосвітніх навчальних закладів з 9 по 11 класи).

«Глядацькі симпатії» (визначається за допомогою голосування на сайті).

На конкурс було подано 125 фотографій, колажів, фотонарисів тощо. За підсумками конкурсу переможців було нагороджено цінними подарунками.

Вдячність за надану інформацію організатори висловили Кризовому медіа-центру Миколаїв та  Першому миколаївському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

У заході взяв участь головний спеціаліст Південного міжрегіонального сектору Державної служби у Миколаївській області Павло Саєнко.