Подяка Службі

Дата: 09.10.2015 Переглядів: 154

До Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції звернулася керівник проекту “Життя без меж” Алла Ромашко

Шановні партнери!

Від імені усієї команди проекту “Життя без меж” дозвольте подякувати вам за плідну співпрацю у рамках реалізації державної програми на благо здоров’я української нації та щасливого майбутнього захисників Вітчизни.
Кожному з вас окрема наша велика подяка!
Сподіваємось, що ми виправдали Вашу довіру та не розчарували Ваших сподівань.

Керівник громадської організації висловила надію на подальшу спільну роботу заради повернення до життя захисників України.

Також слова подяки й найкащі побажання передані від комерційного директора компанії Корпора Фердінандо Скафуто та техніка-протезиста Чіро Мінеллі, які були присутніми на засіданні експертної групи з питань протезування учасників антитористичної операції, які втратили функціональні можливості кінцівок. Окрім того, італійські фахівці запросили представників Служби відвідати ортопедичний центр Корпора для того, щоби побачити організацію процесу протезування і реабілітації.

Від себе додамо, що Службою і надалі буде докладатися максимум зусиль, щоб кожний поранений боєць, який потребує протезування, отримав належну державну допомогу та мав змогу всебічно інтегруватись в суспільство.