Поети Полтавщини – героям Майдану і АТО

Дата: 29.03.2017 Переглядів: 213

Завідувач Північного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Владислав Обідін інформує про вихід збірки віршів, присвяченої героям Революції Гідності і захисникам Батьківщини на сході  країни.

Презентація поетичної збірки «Молюсь за тебе, Україно… Поети Полтавщини – Героям Майдану і АТО» (укладач – Ганна Грибан) відбудеться 30 березня.

Захід проводиться Полтавською обласною бібліотекою для юнацтва імені Олеся Гончара спільно з видавництвом “Дивосвіт” у приміщенні Полтавського художнього музею (Галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка.

Книга об’єднала 61 автора і була створена заради поваги до подвигу українських захисників і пам’яті про загиблих. Кожен із віршів свідчить про безмежну любов до своєї країни і щиру небайдужість наших земляків до того, що відбувається в Україні.

На зустріч запрошені представники Полтавської ОДА, депутати міської ради, учасники АТО, волонтери, громадські діячі, представники церкви, молодь та всі небайдужі полтавці.

Під час літературно-мистецького заходу будуть лунати вірші у виконанні авторів збірки, музичні твори патріотичної тематики, а також буде продемонстровано відеоряд, створений учасником АТО.