Постраждалих ветеранів війни зможуть пролікувати у Чехії

Дата: 02.03.2017 Переглядів: 310

Перший заступник Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  Ігор Мальцев, інші фахівці  державного органу взяли участь у круглому столі з обговорення питань надання медичної допомоги пораненим учасникам АТО та  їх реабілітації  в медичних закладах Чеської Республіки та державах Євросоюзу.

Засідання круглого столу відбулося 01.03.2017 у приміщенні Комітетів Верховної Ради України (вул. Банкова,6-8) під головуванням народного депутата України, секретаря Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення  Веселової Н. В.  Наталія Веселова представила присутніх, серед яких були посадові особи зацікавлених органів влади, зокрема, Мінсоцполітики, Міноборони, МОЗ, МВС, Міністерства молоді та спорту,   Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції Вадим Свириденко, а також громадських об’єднань та благодійних фондів, і надала слово представникам Чеського благодійного фонду “REGI BASE”.

Представниками фонду учасників заходу  було поінформовано про історію та діяльність фонду. Було наголошено, що фонд готовий приймати  поранених ветеранів АТО для надання якісної  медичної допомоги  у кращих  закладах, що спеціалізуються в сфері нейрохірургії, ортопедії, хірургії, після складних вогнепальних та вибухових поранень, травм верхніх і нижніх кінцівок, пошкоджень хребта, мозку тощо, а також проходження реабілітації у ведучих реабілітаційних центрах.   Як запевнили  представники фонду, допомога воїнам надається цілком безкоштовно.

Учасники заходу у своїх виступах обмінялись досвідом у питаннях надання допомоги учасникам АТО, зокрема, за кордоном, обговорили питання, що потребують спільних дій та координації.

Наталія Веселова, підбиваючи підсумки зустрічі, подякувала присутнім за зацікавленість питанням і виразила упевненість у продовженні роботи заради надання всебічної допомоги захисникам незалежності України.