Повернути воїна: у Франківську обговорили інтеграцію та реабілітацію воїнів АТО

Дата: 26.07.2017 Переглядів: 118

26 липня в Івано-Франківську відбувся круглий стіл, темою якого стала інтеграція  ветеранів АТО у громадянське суспільство. Безцінним досвідом поділились ветерани Афганістану та Другої світової війни.

Круглий стіл організували та провели представники Всеукраїнської громадської організації інвалідів війни, Збройних Сил і учасників бойових дій.

В круглому столі взяли участь представники обласної та міської влади Прикарпаття, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в області Володимир Веркалець, голови обласних ветеранських організацій та учасники антитерористичної операції.

Бійці-афганці кажуть: довгий час хотіли забути війну як страшний сон. Але в 2014 році війна прийшла в Україну, тож їм довелось згадувати ті страшні події – дехто з них відправився безпосередньо у зону АТО у складі ЗСУ чи добровольчих батальйонів, дехто став збирати допомогу для армії та займатись реабілітацією військових.

По завершенні обговорення питань і домовленості про співпрацю для ветеранів війни відбувся невеличкий концерт і нагородження активних членів громадських організацій подяками та пам’ятними відзнаками.