Повідомлення для ЗМІ. (щодо програми забезпечення житлом учасників АТО)

Дата: 13.10.2015 Переглядів: 407

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у рамках реалізації державної політики у сфері соціального захисту учасників АТО виконує бюджетну програму “Забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок”. Для реалізації цієї програми передбачені видатки з Державного бюджету у сумі 63,9 млн гривень.

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на реалізацію цієї програми (Порядок затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 407), розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є обласні та Київська міська держадміністрації (їх структурні підрозділи).

На виконання програми в регіони вже спрямовано коштів на суму 20, 74 млн. грн., на які планується придбати 45 квартир для постраждалих учасників АТО. На сьогодні укладено 7 договорів на придбання житла.

Разом із тим, за оперативними даними Служби, ще не менш 100 осіб із втратою нижніх кінцівок можуть потребувати надання житла. В той же час, не всі учасники АТО належним чином на місцях поінформовані про необхідність звертатись до місцевих органів влади і ставати на квартирний облік.

Повідомляємо, що за інформацією Запорізької обласної державної адміністрації Ганчеву Володимиру Євгеновичу, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції і втратив функціональні можливості нижніх кінцівок, придбано однокімнатну квартиру в м. Приморськ.

Вручення ключів від квартири герою планується здійснити у День захисника України – 14 жовтня 2015 року.

Служба звертається до всіх засобів масової інформації, телебачення, друкованих та електронних видань поширювати інформацію для учасників АТО щодо необхідності після отримання посвідчення учасника бойових дій, інваліда війни звертатись для постановки на облік до територіальних органів соціального захисту та місцевих органів влади за місцем реєстрації.

прес-служба
Державної служби у справах
Ветеранів війни та учасників АТО
т: (044)281-08-38
e-mail: press_dsvv@ukr.net
http://dsvv.gov.ua