Працюємо на користь захисників Вітчизни

Дата: 08.10.2015 Переглядів: 256

7 жовтня у приміщенні Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО відбулося чергове засідання експертної групи з попереднього розгляду документів щодо протезування (ортезування) учасників антитористичної операції, які втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок.

DSC_4782Засідання відкрив Голова Служби Артур Дерев’янко, який привітав трьох українських бійців, яким нещодавно в Італії було проведено складне протезування верхніх кінцівок.

Також Голова Служби висловив подяку представникам громадської організації “Життя без меж” Аллі Ромашко та Інні Данченко за допомогу у здійсненні протезування бійців в Італії.

Артур Дерев’янко подякував і комерційного директора компанії Корпора Фердінандо Скафуто та техніка-протезиста Чіро Мінеллі, які були присутні на засіданні експертної групи. Італійські гості, зокрема, розповіли про процесс протезування та реабілітації нашіх хлопців та відповіли на питання експертів.

????????????????????????????????????

DSC_4800Фердінандо Скафуто сказал, що хлопці отримали додаткові пари рукавичок, в тому числі сенсорні, для роботи з мобільним телефоном та комп’ютером. Він запевнив, що все, що зроблено в Італії, було зроблено для блага цих хлопців.

Олександр Охріменко, Олександр Піддубний та Андрій Шараєнко змогли всім продемонструвати свої успіхи в управлінні протезами, подякували всім, хто надав їм можливість отримати нові руки та сказали, що задоволені результатами лікування.

DSC_4873На засіданні було наголошено, що всі сервісні процедури будуть відбуватися в Україні, а італійські фахівці нададуть необхідну допомогу.

DSC_4857

????????????????????????????????????

DSC_4863Члени експертної групи одностайним рішенням прийняли результати проведеної робот из протезування.