Представлено мультімедійний проект “Переможці”

Дата: 04.02.2016 Переглядів: 157

3 лютого співробітники Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції взяли участь в урочистому відкритті фотовиставки “Переможці”, присвяченій героям АТО, на яке були запрошені організаторами заходу – телеканалом “1+1” та журналом “VIVA”.

фотоФахівцям Служби приємно було зустріти там бійців АТО, яким Служба як державний орган допомагала отримати сучасні протези кінцівок – Олександра Чалапчія, В’ячеслава Буйновського, Вадима Довгорука та інших, а також придбати спецвипуск журналу, в якому викладені дивовижні історії героїв.

Изображение 019Служба висловлює вдячність організаторам проекту “Переможці” за запрошення та реалізацію сміливої ідеї, яка втілює велике натхнення і віру в себе для кожного героя України (подивитись відео). А також про події, які відбувалися під час презентації.

Нагадаємо, що протезування та ортезування учасників АТО в Україні здійснюється за рахунок коштів державного бюджету та є першочерговим незалежно від встановлення інвалідності на підставі рішень військово-лікарських комісій чи висновків лікарсько-консультативних комісій лікувально-профілактичних закладів.

Учасники АТО забезпечуються протезуванням через структурні підрозділи соціального захисту населення та обирає протезно-ортопедичне підприємство, на якому буде проведено протезування (ортезування) або забезпечено необхідним ТЗР. 

Опікуючись питаннями соцзахисту учасників АТО, Службою здійснюється щотижневий моніторинг учасників АТО, які потребують протезування, в тому числі за кордоном, та яким здійснено протезування (ортезування).

На сьогодні кількість учасників АТО, що забезпечені протезуванням складає 160 осіб (з яких 11 забезпечено Службою за кордоном: у Німеччині компанією “Otto Bock” та в Італії, компанією “Сorpora”), розпочато протезування 45 учасникам АТО.

З питань протезування або отримання технічних засобів реабілітації можна в Державній службі за тел: (044) 281-08-49