Представник Служби привітав чорноморську «Рапіру» з 3-ю річницею від дня створення

Дата: 09.08.2018 Переглядів: 210

4 серпня в урочистій обстановці на Одещині пройшла презентація будівництва багатоповерхового житлового комплексу для ветеранів АТО на відведеній Молодіжненською сільською радою земельній ділянці, що розміщена поряд з м. Чорноморськ. Подія відбулась за підтримки ГО «Ветеранів та інвалідів АТО – «Рапіра» у рамках 3-ї річниці від дня створення організації.

Захід розпочався з виконання присутніми Державного Гімну України та вшанування хвилиною мовчання пам’яті полеглих героїв-земляків, які загинули під час бойових дій на Сході України.

Привітати ветеранів прибули представники місцевої та обласної влади, депутатського корпусу, командування Військово – Морських Сил, волонтери та побратими.

Перше слово було надано Катерині Шум, матері загиблого 16 липня 2014 року біля с. Маринівка Донецької області кулеметника 28 окремої механізованої  бригади Віталія Шума, посмертно нагородженого орденом «За мужність» III ступеня. В м. Черноморськ іменем героя названо вулицю.

Завідувач Південного міжрегіонального сектору Служби Микола Сторожук, звертаючись до присутніх, привітав ветеранів, висловив слова вдячності Олександру і Катерині Шум за виховання сина – воїна, палкого патріота України,  зазначив: «Давайте бути гідними наших земляків – героїв, передавати із покоління в покоління літопис про їх самовіддані вчинки, військову доблесть, мужність та патріотизм, а підтвердженням цього є ми з вами, їх бойові нагороди та спогади побратимів».

Микола Сторожук вручив  подяки Служби голові ГО «Ветеранів та інвалідів АТО – «Рапіра» Геннадію Дашку, членам організації Олегу Белінському, Максиму Гаврилюку, Олегу Кошолапенко, Роману Мовчану та Юрію Філіпенко за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху учасників АТО на Одещині, консолідацію мешканців територіальної громади навколо ідеї захисту  та зміцнення обороноздатності Української держави, мужність і  самовідданість, виявлені під час проведення антитерористичної операції, принципову громадянську позицію та активну роботу з питань військово-патріотичного виховання молоді. ГО «Рапіра» також відзначила активних членів організації.