Представник Служби запропонував залучати ветеранів АТО до процесу виховання молоді

Дата: 31.01.2018 Переглядів: 133

У приміщенні Запорізької обласної державної адміністрації 31 січня  відбулось  перше засідання новоствореної  у січні ради, до складу якої відтепер входить представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, ветеран АТО Тімур Книш.

Учасники засідання обговорили план роботи на 2018 рік, заслухали звіти керівників профільних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради про проведені масові заходи для учнівської та студентської молоді.

Окрему увагу приділили пропозиціям щодо практичної реалізації заходів із національно-патріотичного виховання молоді. Зокрема, Тімур Книш вніс пропозицію активно залучати ветеранів війни-учасників бойових дій в АТО до виховного процесу в навчальних закладах області. Пропозиція була одностайно підтримана.

Крім того, головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Служби відзначив позитивний минулорічний досвід місцевих молодіжних патріотичних організацій щодо проведення  вишкільних таборів для дітей та молоді, участь в яких брали і представники Служби (зокрема, заступник голови Служби Владислав Марченко у серпні 2017 року відвідав військово-патріотичний табір «Простір Соколу» імені загиблого в АТО офіцера ЗСУ Мирослава Мисли).