Представники Служби у Закарпатській області долучилися до проведення Всеукраїнського Олімпійського дня

Дата: 19.05.2017 Переглядів: 88

19 травня, в Боздоському парку в Ужгороді відбувся Всеукраїнський Олімпійський день. Захід зібрав понад тисячу учасників.

Захід  присвячений популяризації олімпійського руху в Україні та активного способу життя серед різних верств населення. У програмі були легкоатлетичні забіги спортсменів з обмеженими фізичними можливостями, бійців АТО та патрульної поліції, вихованців ужгородських дитсадків та шкіл, різних спортивних федерацій та ветеранів.

 

Представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Закарпатській області Іван Балашов особливо відмітив ветеранів-«афганців» та окрему команду учасників АТО.

Родзинкою цього спортивного свята стало те, що у ньому брали участь не тільки жителі обласного центру але й  почесні гості, представники осередків, посольств Угорщини, Румунії, Польщі та Словаччини, США та  Португалії.

Окрім цього, були показові виступи фехтувальників, боксерів, армреслінгів. Усі учасники Олімпійського дня були нагороджені сертифікатами НОК України в Закарпатській області та цінними подарунками.Захід пройшов за сприяння управління у справах культури, молоді, сім’ї та спорту Ужгородської міської ради