Презентація Книги пам’яті у Кропивницькому

Дата: 12.04.2018 Переглядів: 78

11 квітня 2018 року у приміщенні Обласної наукової універсальної бібліотеки ім. Д.Чижевського м. Кропивницького відбулась презентація Книги пам’яті загиблих  військовослужбовців Збройних Сил України, які віддали своє життя, захищаючи територіальну цілісність, незалежність України у 2014-2017 роки, створена за сприяння Міністерства Оборони України та Національного військово-історичного музею.

На цьому зібранні були присутні члени сімей загиблих, громадські ветеранські організації, представники Кіровоградської облдержадміністрації, учні військового ліцею, студенти, журналісти, учасники АТО.

 

 

 

 

 

 

Головний спеціаліст Південного міжрегіонального сектору Державної служби України  у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Людмила Гуріна, виступаючи перед присутніми, зазначила про важливість меморіальної роботи та необхідності співпраці органів влади та інститутів громадянського суспільства у проведенні заходів із патріотичного виховання як молоді, так і суспільства в цілому. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять загиблих земляків.