Презентація “Пам’ятки учасника АТО” в Главкомі

Дата: 22.09.2016 Переглядів: 553

Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко сьогодні, 22 вересня, взяв участь у спільній з громадським об’єднанням “Юридична Сотня” прес-конференції, присвяченій презентації Пам’ятки учасника АТО.

Захід проводився в інформаційному агентстві “Главком” (вул. Шовковична, 8/20). В залі  – представники Міністерства соціальної політики України, Державної служби, Генерального Штабу Збройних сил України, засобів масової інформації.

Конференцію відкрила голова ГО  Юридична Сотня” Леся Василенко, яка поінформувала присутніх про мету створення Пам’ятки, про рівень поінформованості учасників АТО, і тих, хто зараз захищає Батьківщину, і тих, хто вже є ветераном, а також членів їх родин. Вона також  привернула увагу до загального рівня обізнаності ветеранів та військовослужбовців про їх права та доступ до якісної допомоги та правової підтримки.

Леся Василенко, зокрема, сказала, що ця Пам’ятка є своєрідною базовою інструкцією, викладену у зручному для воїна  форматі з поданням доступної графіки, щодо суті та реалізації основних прав, обов’язків та соціальних гарантій учасника АТО. Вона також надала інформацію щодо консультативної та роз’яснювальної роботи, яка ведеться в державі на різних рівнях і відмітила, що поки Пам’ятка надрукована у кількості 10 тис. примірників.

Голова Служби А. Дерев’янко наголосив на корисності цього видання, назвавши спільну роботу по створенню збірки “значним кроком уперед”, і зауважив, що Служба сприяла максимальному поширенню Пам’ятки через представництва в областях, районні відділи соціального захисту по країні, збірку опубліковано на сайті Служби.

Після виступів Артур Дерев’янко та Леся Василенко відповіли на питання журналістів, волонтерів, учасників АТО. Під час відповіді учасники звернули увагу на те, що Пам’ятку можна розповсюджувати і через електронні та друковані ЗМІ. Артур Валентинович наголосив, що сприяти підвищенню обізнаності учасників АТО можуть і самі чиновники, які, особливо в регіонах, мають чітко виконувати прописані норми законодавства.

Подивитись хід прес-конференції можна на сайті Главкома.