Психологічна реабілітація під увагою керівництва Одеської області

Дата: 07.03.2018 Переглядів: 69

Керівник Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук взяв участь у засіданні круглого столу з питання психологічної реабілітації учасників АТО, що відбулось в Одеській обласній державній адміністрації під головуванням керівника області Максима Степанова.

В обговоренні цієї важливої проблеми взяли участь представники ОДА, громадських ветеранських організацій, фахівці та експерти з реабілітації.

Керівник ОДА наголосив, що всі ми відповідальні, щоб хлопці в найкоротші терміни адаптувались до умов цивільного життя, стали невід’ємною складовою нашого суспільства та брали безпосередню участь в діяльності місцевих громад.

З особливою увагою учасники круглого столу слухали лікаря-психотерапевта, невропотолога Олександра Суворкіна та віце-президента з питань міжнародного співробітництва та інноваційних проектів організації з обмеженою відповідальністю «Науковий парк» Геннадія Терещенка, який також підготував презентацію з питань іноземного досвіду, проблематики та рішень в сфері реабілітації ветеранів.

Микола Сторожук проінформував присутніх про прийняті урядом постанови щодо порядку проведення психологічної реабілітації учасників АТО та  порядку використання бюджетних коштів для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників АТО.

За підсумками засідання було прийнято рішення створити робочу групу з розробки проекту обласної програми реабілітації ветеранів із  залученням до роботи необхідних фахівців для детального вивчення наданих  пропозицій.