Питання військово-патріотичного виховання на Одещині

Дата: 28.09.2018 Переглядів: 58

26 вересня в Одеській обласній державній адміністрації відбулося чергове засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання.

У роботі засідання разом з представниками ветеранських та волонтерських організацій, силових структур та обласного військового комісаріату взяв участь завідувач Південного міжрегіонального сектору Служби Микола Сторожук, який також входить до складу координаційної ради.

У виступах зазначалось, що національне-патріотичне виховання – це провідна складова всього навчально-виховного процесу, майбутнє незалежної держави. Тому нині, як ніколи, потрібні нові підходи і нові шляхи до виховання патріотизму у дітей та учнівської молоді.

У ході роботи засідання були розглянуті такі важливі питання, як: стан викладання предмету «Захист Вітчизни» в закладах освіти області; стан стрілецьких тирів в закладах освіти області; участь у Всеукраїнській акції, спрямованої на сприяння консолідації українського суспільства навколо ідей спільного майбутнього, захисту територіальної цілісності України – «Покрова Героїв»; присвоєння статусу національної пам’ятки Сотниківському козацькому цвинтарю.

За підсумками обговорення питань порядку денного прийняті конкретні рішення та наданні рекомендації, які повинні підвищити важливість та якість проведення в закладах освіти області заходів військово-патріотичного виховання як основної складової національно-патріотичного виховання.