Репортерське фото презентували в КМДА

Дата: 29.06.2016 Переглядів: 126

2З нагоди Дня Конституції України ГО “Українська асоціація інвалідів АТО” спільно з ГО “Український Центр фотомистецтва” студія “У фарватері істин” відкрили фотовиставку конкурсу репортерської фотографії “LifePressPhoto”.

Усі охочі можуть завітати до КМДА (вул.Хрещатик, 36), вхід вільний. Роботи знаходяться на першому поверсі. Відвідати виставку можна буде до 30 липня.

Фотожурналісти професіонали та аматори з 44 країн світу надіслали свої кращі фото на конкурс! Географія учасників свідчить про зацікавленість фотографів до такого не простого жанру як фотожурналістика і проведення його в Україні є досить важливим, особливо в такі нелегкі часи. З першого разу конкурс репортерської фото став найбільшим в Україні!

3Найактивнішими та результативними стали автори A. M. Ahad (Бангладеш), Isa Ebrahim (Бахрейн). Серед українських авторів відзначились Орест Лижечка (Тернопільська обл.), Маркіян Лисейко, Олег Огородник, Галина Ткачук (Львів), Андрій Матвіїв (Рівне), Михайло Палінчак (Київ), Ірина Туяхова (Київ), Юрій Черневий (Ів.Франківська обл.) та інші.

5Варто зазначити, що для конкурсу була спеціально розроблена та використана нова електронна система, яка спростила учасникам процес подачі робіт через веб-сайт, а також розроблена вся система по роботі журі – відбір, нагородження та публікування даних он-лайн.

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції співпрацює з ГО “Українська асоціація інвалідів АТО” у напрямках соціального захисту і підтримки поранених учасників АТО.