Робота психологів Іванківського ЦСПР у військовій частині

Дата: 23.01.2017 Переглядів: 153

Спеціалісти Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації, що належить до сфери управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, здійснили робочий візит до військової частини, яка знаходиться на території Іванківського району та забезпечує контроль і безпеку повітряного простору прикордонних районів України. Значна частина особового складу – це учасники бойових дій у зоні АТО та військові, які мають бойовий досвід у  інших країнах світу.

Мета візиту – налагодження контактів, вивчення запиту на психологічну та інформаційну допомогу, планування подальшої співпраці.

Ознайомлення з діяльністю Центру було проведено у формі презентації, яку представили  психолог  О. Гаркуша та програміст А. Шевченко. Психологом ЦСПР І. Превор було проведено анкетування 20 військовослужбовців за «Шкалою самооцінки PCL-M» щодо виявлення симптомів посттравматичного стресового розладу (ПТСР). Результати анкетування будуть використані для вибору найбільш ефективних форм психологічної допомоги учасникам АТО, допоможуть спланувати  подальшу інформаційно-просвітницьку роботу.

На даному етапі спеціалістами Центру здійснюється соціально-психологічний супровід особового складу, індивідуальне психологічне консультування, проводиться робота у напрямках надання первинної юридичної допомоги та фізичної реабілітації учасників бойових дій.

Повідомляє психолог Іванківського ЦСПР  Ірина Превор