Сектор Державної служби у Полтавській області розпочав роботу

Дата: 21.11.2015 Переглядів: 341

Пропонуємо вашій увазі інтерв’ю головного спеціаліста територіального органу Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Полтавській області Олександра Алієва полтавському просвітницько-інформаційному телеканалу «Місто».

Спеціаліст розповідає про особливості соціалізації учасників АТО у мирне життя, алгоритм оформлення пільг та компенсацій учасникам бойових дій та інвалідам війни, про можливості отримання санаторно – курортних путівок, послуг з психологічної реабілітації та вирішення земельних питань у Полтавській області.

Інтерв’ю можна переглянути тут

Олександр Алієв: Впоратися з проблемами, які постають перед кожним, хто повертається з війни, мені став в нагоді досвід роботи в соціальній службі… До мене звертаються бійці з усієї України. Вважаю, що наше завдання сьогодні – жити і будувати державу з нормальними законами і людськими відношеннями.

Головний спеціаліст Полтавського сектора Державної служби, а в минулому – учасник АТО Олександр  Алієв надав інтерв’ю всеукраїнській газеті “Факти”.

Дивиться інтерв’ю в газеті   “Факти” від 21 листопада 2015 р. № 214.

Звертаємо увагу, що ознайомитись з переліком територіальних органів Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в областях можна на сайті в розділі “Територіальні органи