Сектор Служби у Харківській області заохочує бійців до психологічної реабілітації

Дата: 02.12.2015 Переглядів: 251

Сектор Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції не тільки всіляко сприяє поширенню інформації про державну програму з психологічної реабілітації учасників АТО, а й активно долучається до її практичної реалізації.

Так спільно з громадськими організаціями ветеранів АТО за підтримки волонтерів був організований приїзд групи учасників АТО до ДП “Клінічний санаторій “Курорт Березівські мінеральні води”.

IMG_2405Група у кількості 27 чоловік на орендованому волонтером комфортабельному автобусі була доставлена в мальовниче містечко на територію санаторію, де їх вже чекали головний лікар, психологи та професійний персонал закладу.

Судячи з коментарів, хлопці задоволені умовами санаторію, лікуванням та ставленням до них персоналу. Передають слова вдячності всім, причетним до організації їх оздоровлення та реабілітації.

Про реабілітаційні установи дізнайтеся тут

Звертаємо увагу, що ознайомитись з переліком територіальних органів Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в областях можна на сайті в розділі “Територіальні органи”