Семінар щодо надання соціальної допомоги сім’ям учасників АТО

Дата: 25.03.2016 Переглядів: 179

24 березня 2016 року завідувач сектору у Чернігівській області Альберт Черешко разом із керівником Центру допомоги учасникам АТО Світланою Горюновою-Зубашевською взяли участь у семінарі для спеціалістів районних, міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо надання соціальної допомоги сім’ям учасників антитерористичної операції.

Захід був проведений Чернігівським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.Участь у семінарі також взяли Ольга Брагинець,  начальник відділу з питань трудових ресурсів та зайнятості населення Департаменту соціального захисту населення ОДА, Вікторія Біленко,  начальник відділу у справах інвалідів Департаменту соціального захисту населення ОДА, Оксана Славінська,  представник громадської організації «Єдина родина Чернігівщини».

Набутим досвідом по даній темі ділилися фахівці районних центрів соціальних служб. На семінарі обговорювалися питання соціального захисту як самих учасників антитерористичної операції, так і членів їх сімей.

Гостро стояли питання соціальної та професійної адаптації учасників АТО, які проживають далеко від обласного центру, оздоровлення дітей учасників АТО, забезпечення учасників АТО лікарськими препаратами за рецептами лікарів.