Семінар у рамках проекту «Повернення до мирного життя»

Дата: 23.03.2017 Переглядів: 107

22 березня фахівці Центру соціально-психологічної реабілітації населення м. Коростеня, що знаходиться в сфері управління Служби, провели семінар у міському Центрі зайнятості з не працевлаштованими учасниками АТО з питань здорового способу життя у рамках проекту «Повернення до мирного життя».

На даний час на обліку в Центрі зайнятості перебуває 87 незайнятих учасників АТО з міста Коростеня та Коростенського району.

Головним для хлопців є адаптація до нових умов життя, адже після тих жахіть, що вони пережили, змінюється світогляд, цінності, погляди та минулі установки. Воїни – це люди, що пережили  те, що виходить за рамки звичайних напружених ситуацій. Численними дослідженнями було встановлено, що перебування в травматичних ситуаціях може призвести згодом до специфічних змін в психіці. Такі люди соціально дезадаптуються. Зниження рівня соціальної адаптованості – найбільш очевидний для оточуючих наслідок психічної травми. Соціальна дезадаптація проявляється в тому, що воїнові    важко знайти роботу і на ній затриматися.  І завдання семінару – переконати доросле населення добровільно і на тривалий термін змінити свою поведінку, зробивши її безпечною.  В житті постійно доводиться робити вибір, і кожна людина в реальних ситуаціях знаходить відповіді та приймає рішення самостійно, і відповідальність за власні вчинки лежить передусім на ній самій. Наявність оптимізму у людини в рази  підвищує  її життєву успішність.

Учасників семінару було запрошено до ЦСПР.

Інформує Любов Паламарчук, фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою