Сімейне свято для учасників АТО

Дата: 24.05.2016 Переглядів: 174

«В сімї єдиній» – під такою назвою відбулося свято в Іванківському ЦСПР.

IMG_7409Започатковане три роки тому, дякуючи Ресурсному центру ГУРТ, що свого часу підтримав проект центру по роботі з національними меншинами,  ми в травні проводимо його, приурочивши Дню сімї.

 Кожна людина, що живе на планеті, відчуває гордість за свою Батьківщину, свій народ, свою землю, її історію. Іванківщина об’єднала людей різних національностей, і всі вони люблять її свою маленьку батьківщину, пишаються нею і бажають розквіту.

 Тож на свято були запрошені представники різних національностей, переселенці. Почесними гостями були учасники АТО. Районний відділ культури, національностей та релігій Іванківської РДА подбав про те, щоб концертна програма була різноманітною та цікавою. Звучали національні мелодії у виконанні духовного оркестру, пісні аматорських ансамблів «Криничанка» та «Любисток», пісні змінювалися запальними хореографічними постановками.

IMG_7398 Ведуча заходу – соціальній педагог центру Ірина Струпова в ході свята зазначила важливість єднання сімей, бо це – запорука міцності нашої України. Вона відмітила присутніх на святі учасників АТО та тих, хто з’явився сюди з батьками; наймолодший орденоносець Діма Орещенко з мамою, в повному складі – 5чоловік сім’я бійця Олексія Пархоменка, подружжя Піддубних, бабуся Притики Олександра з правнучкою та інші.

IMG_7454 Було про що поспілкуватися представникам центрівського клубу за інтересами «Пролісок», що об’єднує та підтримує матерів учасників АТО. Вони разом із «Криничанкою» пригощали гостей, дивували своїми витворами.

 Як символ дружби, підтримки, єднання наостанок прозвучали слова ведучої, аби частинка нашого серця і тепла залишилася назавжди з вами.

 Повідомляє Галина Бабич, директор Іванківського ЦСПР