Сімейний конкурс „Книга пам’яті мого роду”!

Дата: 18.09.2015 Переглядів: 325

Добіг свого завершення сімейний конкурс „Книга пам’яті мого роду”, оголошений на початку цього року Українською асоціацією працівників бібліотек для дітей, Національною бібліотекою України для дітей за підтримки Державної служби України у справах ветеранів та учасників антитерористичної операції, Української спілки ветеранів Афганістану, Національного видавництва дитячої літератури „Веселка”, а також Організації ветеранів України та Українського фонд пошуку „Пам’ять”.

Книга памяті 1Основне завдання конкурсу – формування у майбутнього покоління високої патріотичної свідомості, виховання шанобливого ставлення до пам’яті про Перемогу і ветеранів Другої світової війни, збереження та усвідомлення знань про історію свого роду, своїх предків. Конкурс проводився у двох номінаціях (паперові книги пам’яті і відеокниги) та двох вікових категоріях (6-11 та 12-16 років).

Всього у конкурсі взяли участь діти із 19 областей нашої держави, від яких надійшло 1077 робіт. Результати І туру (обласного) було підведено 9 травня. До Національної бібліотеки України для дітей на ІІ тур надійшло 185 найкращих робіт – 127 паперових книг пам’яті та 58 відеоробіт. Головне журі чекає непроста справа – до кінця вересня визначити переможців.
Підведення підсумків сімейного конкурсу „Книга пам’яті мого роду” та нагородження кращих робіт відбудеться в жовтні.

До складу головного журі увійшли:

Шамаріна Тетяна Василівна, голова журі, заступник генерального директора Національної бібліотеки України для дітей з питань інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів;

Бойко Ірина Трохимівна, головний редактор Національного видавництва дитячої літератури «Веселка»;

Глюза Василь Григорович, заступник голови Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів);

Альохін Владислав Олексійович, головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськими об’єднаннями Державної служби України у справах ветеранів та учасників антитерористичної операції;

Крисько Михайло Олексійович, голова Українського фонду пошуку «Пам’ять»;

Рижкова Раїса Василівна, голова комісії по роботі з молоддю Організації ветеранів України;

Романенко Олена, мистецтвознавець.