Скайп-конференція українських та американських ветеранів

Дата: 10.10.2016 Переглядів: 150

7 жовтня відбулася перша скайп-конференція між представниками ветеранських організацій учасників АТО та спеціалістами відповідних служб США.

Організував спілкування Олександр Алієв, учасник бойових дій, головний спеціаліст Сектору у Полтавській області Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Нещодавно від побував в Америці в рамках програми «Відкритий Світ», де й налагодив зв’язок із колегами із державних установ та неурядових організацій. Про це ми повідомляли на сайті Служби.

– Наша мета – налагодити спілкування із ветеранськими організаціями Сполучених Штатів Америки для обміну досвідом, – пояснив Олександр Алієв. – Ця перша конференція була ознайомлювальна, намагалися підключити якомога більше людей із різних українських організацій, щоб надалі вони могли напряму виходити на зв’язок і спілкуватися більш конкретно із власних питань.

Олександр Алієв говорить, що обмін досвідом із колегами із США відкриває нові можливості для покращення стану справ тут, в Україні.

Докладніше читайте на сайті “KOLO. NEWS. Новини Полтави