Славутич – Любеч: об’єднання двох громад

Дата: 10.07.2017 Переглядів: 267

8 липня 2017 року у смт Любеч, що у Ріпкінському районі Чернігівської області, на схилах берегів Дніпра відбулося свято «Івана Купала».  Найдавніше свято нашої землі, день літнього сонцестояння, прадавнє язичницьке свято молоді та християнське свято Різдво Іоанна Предтечі відзначалося масштабно та красиво. Програма свята передбачала безліч розваг, конкурсів, майстер-класів, театралізоване обрядове дійство та святковий концерт.

У святковому заході брали участь  дружини та матері учасників АТО з м. Славутич, поїздка яких організована Центром соціально-психологічної реабілітації населення м. Славутич, який знаходиться у сфері управління Служби.

Під час проведення конкурсу юшки та страв української національної кухні серед територіальних громад Ріпкинського району жінки отримали цінні кулінарні поради та мали можливість долучитися до участі у майстер-класі з виготовлення вареників.

Під час  урочистої частини відбулася історична та значуща подія – підписання Меморандуму про співпрацю між Радою матерів учасників АТО смт Любеч та Групою підтримки дружин та матерів учасників АТО м. Славутич, які планують об’єднати свої зусилля для досягнення цілей даного Меморандуму.

Також учасники АТО зі своїми родинами побували на оглядовій екскурсії по  Любечу, відвідали виставки народних майстрів.