Службу відвідали представники італійського ортопедичного центру

Дата: 16.09.2016 Переглядів: 129

Сьогодні, 16 жовтня 2016 року, в приміщенні Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції відбулася зустріч Голови Служби А. В. Дерев’янка з комерційним директором італійської компанії “Corpora S.u.r.l.” Нандо Скафуто і техніком-протезистом Чіро Мінеллі.

Ця компанія здійснювала протезування верхніх кінцівок виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, пораненим учасникам АТО, за державною програмою складного протезування, що виконується Службою.

Представники Корпори прибули в Україну для надання супроводу відпротезованим ними бійцям: Шараєнку, Колдуновичу, Охрименку і Піддубному. У період з 12 по 18 вересня на базі ОМ “Ортотех Сервіс”, у партнерстві із спеціалістами української компанії, було виконано сервісне обслуговування протезних виробів, а саме: зроблені остаточні куксоприймачи, замінено батарейки, перевірено роботу електронних кистей, забезпечено додатковими допоміжними матеріалами. Були складені і підписані відповідні протоколи.

Італійські представники подякували за співпрацю, розуміння і вибачились за затримку у наданні технічного сервісу бійцям.