Сьогодні чемпіони – завтра захисники!

Дата: 18.05.2017 Переглядів: 200

На початку травня під дахом Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що знаходиться у сфері управління Служби, відбулася яскрава подія – чемпіонат Київщини зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей та молоді.

Під гаслом «На варті мирного життя» у непростій наполегливій боротьбі абсолютну першість виборола команда Бородянщини, присвятивши перемогу героїчним землякам: і тим, які здолали нацизм у Другій світовій війні, і тим, що нині боронять цілісність і незалежність України на її східних рубежах.

Девіз заходу «На варті мирного життя» влучно об’єднав міжнаціональне свято перемоги над нацизмом і спортивне змагання юних єдиноборців Київщини єдиною спільною ідеєю – виховання мужнього патріотичного підростаючого покоління, яке вміє і прагне відстоювати свою країну.

Немає ліпшого способу виховання, ніж живий яскравий приклад. І патріотичне виховання молоді також не є виключенням. Тож блискучі кубки і медалі, плакати і фотографії чемпіонів-вихованців  Школи рукопашного бою Бородянського центру СПР стали гідним фоном для нових перемог. Юрій ЄРКО (10 років), Павло КРАВЧЕНКО (11 років), Григорій СЕРГІЙКО (11 років), Владислав НОВІКОВ (12 років), Артем СТЕПАНЕНКО (12 років), Денис ДАНИЛЕНКО (14 років), Олександр МІХАЄВСЬКИЙ (11 років) та Ігор КОЗУБОВСЬКИЙ (9 років) – команда Бородянського району – вкотре підтвердили свої високі спортивні навички, силу духу і переваги здоровому способу життя.

Протягом двох десятиліть Школа рукопашного бою під незмінним керівництвом тренера Василя Семиряжка, волонтера, а нині соціального педагога Бородянського центру СПР, виховала цілу когорту сильних духом і тілом, патріотично загартованих молодих людей. За званнями чемпіонів України, Європи, Світу стоїть не одне покоління мужніх, свідомих і відповідальних людей, які є прикладом і в мирному житті, і в бою за свободу й щасливе майбутнє рідної країни.