Соціальний захист учасників АТО – найактуальніше державне завдання

Дата: 27.03.2015 Переглядів: 550

27 березня Голова Державної служби України Артур Дерев’янко  взяв участь у прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України згідно з графіком проведення прямої телефонної лінії за участю керівників центральних органів виконавчої влади на перший квартал 2015 року.

Перед початком прямої телефонної лінії відбувся брифінг Голови Служби для представників ЗМІ у приміщенні клубу Кабміну, вул. Інститутська, 7

На брифінг акредитувались 12 засобів масової інформації, з них – 5 телеканалів (5 КАНАЛ, ЕСПРЕСО TV, 112 Україна, NEWS ONE TV, ТОНІС, газети “УРЯДОВИЙ КУР’ЄР”, “НАРОДНА АРМІЯ”, агентства УКРІНФОРМ, УКРАЇНСЬКІ НОВИНИ, ЛІГА-БІЗНЕС-ІНФОРМ та інші ЗМІ.

Голова Служби стисло поінформував представників ЗМІ про основні завдання і напрямки роботи Служби, розповів про основні здобутки та висвітив найбільш актуальні питання, що потребують подальшої реалізації. Журналістам була представлена основна статистична інформація щодо надання статусу учасників бойових дій, діяльності у сфері психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, протезування та санаторно-курортного лікування бійців АТО.

Фото0366

У свою чергу журналістів цікавили питання роботи міжвідомчої комісії після прийняття постанови Уряду щодо змін до Порядку надання статусу учасника бойових дій, роботи Служби у напрямках психологічної допомоги учасникам АТО, забезпечення їх житлом. Журналістам також була надана можливість поспілкуватись в кулуарах з керівниками структурних підрозділів, які надали відповіді на численні запитання.

У роботі прямої телефонної лінії також взяли участь начальник управління організаційної, меморіальної роботи та адаптації Ігор Мальцев, інші відповідальні працівники.

З Головою Служби спілкувалися громадяни з Київської, Запорізької, Дніпропетровської та інших областей, м. Києва. Артур Дерев’янко докладно відповів на 11 запитань громадян, які стосувалися соціального захисту ветеранів війни та учасників АТО, інших проблемних ситуацій наших громадян.