“Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну”

Дата: 10.08.2017 Переглядів: 40

09 серпня за підтримки громадського об’єднання “Ти не один” у місті Хмельницькому відбулась Всеукраїнська культурно-мистецька, патріотична акція “Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну”.

Ця акція, ініціатором якої є 15-річна художниця з прифронтового
міста Покровськ Донецької області, Лілія Дорошенко, є заключним етапом Всеукраїнської культурно-мистецької акції “За мир і щастя в Україні”.

Дана акція розпочалася 31.07.2017 року в місті Дніпро, пройде в усіх обласних центрах країни і закінчиться 24.08.2017 року на День Незалежності у прифронтовому Покровську.

Заступник голови, керівник апарату Хмельницької обласної державної адміністрації Юрій Бирка долучився до акції та підтримав організаторів у їх прагненні об’єднати мрії усіх про успішну і незалежну країну.

У ході акції презентовано Картину Миру, виконану дітьми та дорослими (близько 10 000 дорослих та дітей), а також проведено благодійні аукціони українських художників під гаслом “Мистецтво лікує” (кошти від реалізації кожної картини буде перераховано на лікування воїна АТО, дані про якого нададуть військові) та майстер – класи з малювання.

Участь в акцїї взяв головний спеціаліст Центрального міжрегіонального сектору Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Катеренчук О. Г.