Спільно з Патріархом Філаретом тисячі прочан молилися за мир та злагоду в Україні

Дата: 10.07.2017 Переглядів: 66

У день Різдва Іоана Предтечі, 7 липня, у рамках щорічної Всеукраїнської прощі у древньому чоловічому Хресто-Воздвиженському соборі Манявського монастиря відбулося багатотисячне Богослужіння.

Літургію традиційно очолив Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату – Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Спільно з парафіянами храму та паломниками в урочистій молитві взяли участь голова обласної державної адміністрації, голова обласної ради,  голови райдержадміністрацій, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в області Володимир Веркалець та учасники бойових дій.

Під час святкового Богослужіння віряни помолилися за військовослужбовців, які щодня ризикують життям, захищаючи рідну землю на Сході держави, а також відновлення миру і збереження цілісності та суверенітету України.  Після завершення священної літургії очільник Української Православної Церкви відзначив 16 військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, медалями «За жертовність та любов до України».