Спільною мовою – віч-на-віч

Дата: 08.12.2016 Переглядів: 77

У форматі заходів до Дня Збройних Сил України у Бородянському соціально-психологічного центрі відбулася зустріч учасників АТО Бородянщини із заступником Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Вячеславом Марченком.

pobratimi3Зустріч проходила у довірливій атмосфері, адже учасниками її були побратими – Вячеслав Станіславович також є учасником антитерористичної операції – і це дало змогу вести розмову на спільній мові.

Не стала на заваді відвертому спілкуванню участь команди психологічної служби у повному складі, адже ці бійці не вперше переступили поріг Бородянського центру СПР. За два роки у тісній співпраці з колективом соціально-психологічного центру вони не лише самі змогли «повернутися до мирного життя», а й у партнерстві провели чимало різних заходів і акцій на допомогу іншим своїм побратимам.

pobratimi4Тож відвертість і різнобічні погляди дали змогу детально і цілеспрямовано обговорити актуальні аспекти подальшої співпраці вже на наступний – 2017 рік.

Заключним етапом зустрічі стали оглядини приміщення, яке Центр облаштував для представництва спільноти учасників АТО Бородянського району.

pobratimi5Прощаючись, бійці обмінялися з Вячеславом Марченком особистими контактами для оперативного вирішення певних нагальних питань.