Співпраця з Іванківським бюро безоплатної правової допомоги

Дата: 07.04.2017 Переглядів: 64

7 квітня спеціалісти Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, спільно з представником Іванківського бюро безоплатної правової допомоги, юристом Олегом Якович Борсуком, здійснили спільний виїзд до с. Олізарівка Іванківського району, де мешкає п’ятеро учасників АТО.

Метою виїзної роботи була зустріч і налагодження робочих контактів з головою сільської ради Зборівською О. С., моніторинг проблем учасників АТО, надання їм юридичної та соціально-психологічної допомоги.

Голова сільської ради поінформувала спеціалістів про працевлаштування захисників, нагальні потреби цієї цільової категорії, їх сімей.

Спеціалісти ЦСПР в свою чергу розповіли про форми та напрямки роботи Центру з учасниками АТО. Залишили друковану продукцію центру: газету «Голос Довіри» та інформаційні буклети «Соціально-психологічна допомога учасникам бойових дій».

Олег Якович висвітив інформацію про категорії, яким бюро надає безкоштовну правову допомогу, головною з яких є учасники АТО. Обговоривши форми подальшої співпраці, домовилися про пріоритетні напрямки роботи в наданні комплексної допомоги учасникам АТО.

Повідомляє фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Анна Осипенко