Співпраця заради спільної допомоги учасникам АТО

Дата: 10.03.2017 Переглядів: 149

На запрошення Поліської районної державної адміністрації взяти участь в роботі засідання Центру допомоги учасникам АТО колектив Іванківського ЦСПР, що працює у сфері управління Служби, відгукнувся охоче.

Давні стосунки та добрі справи пов’язують «поліщуків» з центром соціально-психологічної реабілітації. Неодноразово спеціалісти ЦСПР зустрічалися з учасниками АТО, що проживають в Поліському районі, брали участь в інформаційно-масових заходах, надавали соціальну та психологічну допомогу в Луговиках, Радинці, Зеленій Поляні, Красятичах та інших населених пунктах району.

 

 

 

 

 

 

 

На сьогоднішньому засіданні роботу центру презентували директор Галина Бабич та заступник директора Людмила Шелест. Завдяки підготовленим слайдам, учасники зібрання глибше познайомилися з напрямками роботи закладу, визначилися в майбутній співпраці, підписавши відповідний договір.

У засіданні взяли участь представники Поліської РДА на чолі з заступником голови Олександром Ільницьким, фахівці пенсійного фонду, управління праці та соціального захисту, сільські голови, учасники АТО.

Цього ж дня спеціалісти Іванківського ЦСПР побували в Володарській сільській раді, відвідати кілька сімей учасників АТО, поцікавилися їхніми проблемами, запропонували інформаційну продукцію. Психолог Ольга Гаркуша працювала з учасниками АТО індивідуально.

Інформує Галина Бабич, директор Іванківського ЦСПР