СПР м. Славутич ініціював круглий стіл щодо допомоги учасникам АТО

Дата: 19.12.2017 Переглядів: 61

15 грудня у приміщені Соціально-психологічного центру м. Славутич, що належить до сфери управління Служби, відбувся круглий стіл за участю міського голови Юрія Фомічева та представників правління ГО «Славутицьке об’єднання ветеранів війни та учасників антитерористичної операції».

На зустрічі були розглянуті питання медицини та оздоровлення, пільгового проїзду та відведення земельних ділянок під забудову та гаражний кооператив учасників АТО, які досі на стадії вирішення вже не один рік.

В ході обговорення даного заходу, міський голова повідомив про можливість виділити майже 50 земельних ділянок у Добринінському кварталі. Щодо правил розподілу земельних ділянок серед учасників АТО, було вирішено доручити ГО «Славутицьке об’єднання ветеранів війни та учасників антитерористичної операції» розробити форму про порядок отримання землі. Також Юрій Кирилович не відкидає перспективу грошової компенсації земельних ділянок відповідно до проекту Закону.

А от гаражний кооператив атовцям можна вже зареєструвати та отримати свій гараж найближчим часом.

Безкоштовне медичне лікування та обслуговування в лікарняно-профілактичних закладах та аптеках також можна буде вирішити за рахунок комунального медичного закладу «Славутицька міська спеціалізована лікарня» Славутицької міської ради після третьої декади січня 2018 року.

Стосовно питання житла, на друге півріччя планується знайти кошти та забезпечити першочергово тих учасників АТО, які стоять на черзі з поліпшення своїх житлових умов.