Світлини зі Сходу виставлені у Національній бібліотеці України

Дата: 13.10.2017 Переглядів: 39

До Дня захисника України 12 жовтня 2017 року у приміщенні Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого була урочисто відкрита виставка фоторобіт голови  Всеукраїнської організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій Олександра Маматова “92-а окрема механізована бригада. Мужність. Відвага. Честь”.

Це вже друга виставка з циклу “Заради майбутнього”, яка розповідає про  92-у окрему механізовану бригаду, ратну службу воїнів у 2016-2017 роках. Бригада брала участь у боях за Іловайськ, Бахмутку, Дебальцево, Щастя, Станицю Луганську під час проведення антитерористичної операції.

 

 

Поруч з світлинами розгорнуто виставку робіт Мостовського Д.І.( вироби із стріляних гільз та артефактів зони АТО) та Паплінського В.В.(портативна піч для підігріву та приготування їжі у польових умовах).

Представлені в експозиції фотознімки зафіксували військові будні, хвилини зустрічі та спілкування з воїнами, життя бригади у пунктах постійної дислокації, учбовому центрі та у зоні проведення АТО, передають емоції і почуття бійців, зберігають пам’ять про Героїв України для майбутніх поколінь.

 

 

Виставку відвідала делегація представників Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції на чолі із заступником Голови Вячеславом Марченком.

Виставка демонструється з 10 жовтня по 5 листопада. Вхід вільний.