Свято десантників в Одесі

Дата: 02.08.2016 Переглядів: 162

2 серпня ветерани десантних військ та курсанти і офіцери факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ Військової академії урочисто відмітили професійне свято — День Високомобільных десантних військ України.

Гимн Украины

Захід розпочався з виконання Державного Гімну України та вшанування пам’яті загиблих в боях і «гарячих точках» десантників та воїнів, які віддали своє життя за незалежність України на Сході держави.

Гучними оплесками присутні зустріли генерал-лейтенанта Льва Миколайовича Горєлова, легенду радянського ВДВ, учасника бойових дій 3-го та 2-го Українських фронтів в посаді командира автоматної роти 357-го полка 114-й повітряно-десантної дивізії, почесного громадянина міста Одеси, та щиро привітали його з 94-ю річницею від Дня народження.

ген ГореловСеред запрошених гостей був завідувач сектору в Одеській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук, полковник запасу, учасник бойових дій в Афганістані, за ініціативи якого почесними грамотами Одеської обласної державної адміністрації та Одеської обласної ради нагороджено 14 ветеранів ВДВ та учасників АТО.

Продовжився захід здійсненням стрибків з парашутом з літака  Ан-2, який в три заходи скинув 10 парашутистів з прапорами та димами. Здійснювали стрибки досвідчені спортсмени, за плечима яких не менше 500 стрибків. Також з поля одеського іподрому  стартували два мотопароплана, які продемонстрували  присутнім цікаву програму.

Потом була гаряча солдатська каша, зустрічі, спілкування, спогади. Більше тисячі десантників приїхали з різних районів області щоб зустрітися з бойовими побратимами.

Докладніше – дивиться відеорепортаж